У Львові просять пришвидшити проїзд трамваю №8

В Єдиній системі місцевих петиції зареєстрована пропозиція пришвидшити  проїзд трамваю №8 на ділянці від школи №27 до Стрийського базару (напрямок Сихів – центр) шляхом організації окремих смуг для ГТ і приватного транспорту

За словами автора петиції Марії Паньків, всі трамваї, що рухаються з Сихова, особливо в годину пік, зупиняються і простоюють, починаючи від коледжу Труша.

"Просимо забезпечити виділену смугу для трамваїв та іншого громадського транспорту на ділянці маршруту трамваю №8 від школи №27 (вул. Іларіона Свенціцького) до Стрийського базару (вул. І.Франка), а також біля коледжу ім. І.Труша (вул. В. Стуса) для того, щоб трамвай міг безперешкодно проїжджати зазначену ділянку, не стоячи в заторах. Дане рішення можливо втілити, лише заборонивши зупинку і стоянку приватного транспорту на даній ділянці і можливістю руху вивільненою смугою приватного транспорту. В такому випадку прохідність вулиці для приватного транспорту не зменшиться, а прохідність ГТ значно збільшиться", – зазначає вона.

За словами авторки петиції, на даній ділянці щодня паркується близько 30-ти авто.

"Але зручність для 3- десятків мешканців не можна порівняти з зручністю для тисяч мешканців Сихова, Нового Львова, які щоденно користуються трамваєм №8", – йдеться у петиції.

©Status quo