Львівські садочки не закриватимуть на карантин

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила, що дошкільні навчальні заклади продовжують роботу у звичному режимі.

У Львівської міськради повідомили в понеділок, 19 грудня, що сьогодні під час засідання виконавчого комітету ЛМР директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна зазначила – відзавтра тимчасово призупинено навчання до п’ятниці в загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах. Натомість дошкільні навчальні заклади міста працюватимуть у звичному режимі.

Галина Слічна також пояснила: «Станом на сьогодні, відповідно до моніторингу відвідуваності учнями навчальних закладів, показник відсутності дітей становить 27%. Ми епідпоріг перейшли серед дітей віком від п’яти до 14 років – на 49,4% і діти від 15 до 17 років – на 67,8%. Тому було прийнято рішення призупинити виховний процес з 20 грудня до 23 грудня».

Директор департаменту гуманітарної політики також повідомила: «У п’ятницю, 23 грудня, ми будемо мати інформацію від Державного лабораторного центру і будемо приймати подальші рішення, чи відновлювати навчання, чи навчання буде ще припинено на декілька днів. Дошкільні навчальні заклади продовжують роботу у звичному режимі. Тимчасове призупинення навчання стосується лише шкіл і позашкільних навчальних закладів».