Мер Львова подякував юним львів’янам, які цілий день працювали замість посадовців

Сьогодні мерія Львова цілий день була під керівництвом юних львів’ян. У межах проєкту «Великий день маленьких громадян», приуроченого 30-річчю Конвенції ООН про права дитини, юні львів’яни на 1 день випробовували на собі ролі посадовців міської ради. Понад 30 дітей вкінці дня поділились враженнями від своєї роботи з міським головою Львова та отримали подяки від громади міста за свою активну працю.

«Ви сьогодні побачили невеликий відсоток тої деколи цікавої, деколи рутинної, деколи складної роботи. Весь цей механізм має працювати зранку до вечора щодня. Дякую вам», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, у Львові відбувся проєкт «Великий день маленьких громадян». Сьогодні юні львів’яни на 1 день стали посадовцями міськради: проводили день за графіком міського голови, його заступників та керівників департаментів, брали участь у виїздах на локації по районах Львова чи навіть проводили робочі наради. Мета проєкту — дати дітям відчути свою важливість, незважаючи на вік.

Також відбулась екскурсія для дітей молодшого віку (4−5 років) Львівською міською радою.

Детальнішу інформацію щодо проєкту «Великий день маленьких громадян» можна отримати на його Facebook-сторінці.

Організатори заходу: Дитяча дорадча рада при Львівській міській раді, КУ Інститут міста, КУ Молодвіж.Центр.Львів, Управління «Служба у справах дітей» та інші підрозділи Львівської міської ради.

©Медіастар