У мерії затвердили опис концепції реконструкції вул. Залізничної

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про затвердження опису концепції реконструкції вул. Залізничної». За словами Ірини Маруняк, заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, на цій вулиці передбачено облаштування двох смуг для руху транспорту, якісні тротуари, велодоріжки, висадку зелених насаджень, облаштування паркомісць тощо. Розробити та затвердити ПКД має ЛКП «Львівавтодор».

Відповідно до затвердженого опису концепції реконструкції вул. Залізничної, передбачено:

1. Тротуари з обох сторін вулиці із шириною пішохідної зони не менше 2,25 м (без врахування ширини сходів, огороджень, опор знаків та інших об’єктів).

2. Не застосовувати направляюче пішохідне огородження, окрім випадків відокремлення острівних зупинок від смуги руху та ділянок навпроти виходів з навчальних закладів.

3. Двосторонній рух маршрутних транспортних засобів, автотранспорту та велосипедистів передбачити на всій ділянці вулиці.

4. Влаштування автобусних зупинок в обох напрямках -«Локомотиворемонтний завод» (поблизу будинку № 18 на вул. Залізничній), «Стороженка» (поблизу перехрестя з вул. О. Стороженка), «Ясна» (поблизу перехрестя з вул. Ясною), «Залізнична» (поблизу будинку № 15 на вул. Залізничній) довжиною платформи 20 м, з електронними табло для інформування про прогнозований час прибуття транспорту.

5. Кількість смуг руху — 1×1 з облаштуванням острівців безпеки на пішохідних переходах.

6. Влаштування біодренажу: дощову воду з дахів прилеглих будинків скеровувати підземним способом через ділянки вуличного озеленення за допомогою дренажних труб з переливом у дощову каналізацію, мінімізуючи обсяги води на тротуарах, велодоріжках та проїжджій частині вулиці.

7. Покриття проїзної частини вулиці та велосмуг — асфальтобетон.

8. Покриття місць для паркування — бруківка або грубоколотий камінь.

9. Збереження дерев, які перебувають у доброму та відмінному стані (відповідно до інвентаризації стану дерев), покращання умов їх росту через облаштування лунок площею не менше 2,5 кв. м, уникнення земляних робіт понад 30 см глибиною за 2 м від стовбура. Заміна дерев, які перебувають у задовільному та аварійному стані.

10. Облаштування озеленення вулиці деревами на обох сторонах, проміжки між лунками дерев не менше 5 м і не більше 12 м (без врахування примикання вулиць і заїздів). Лунки дерев розміром не менше 1,5 м х 1,5 м, зпоребриком не вище рівня мощення.

11. За наявності достатньої відстані між деревами — облаштування місць для паралельного паркування автомобілів.

12. Облаштування громадського простору на перехресті з вул. Ясною із забезпеченням транзитного руху пішоходів від пішохідного моста над залізничними коліями.

13. Облаштування вуличних меблів, велостоянок, лав тощо поблизу зупинок громадського транспорту, об’єктів інфраструктури та вздовж шляхів руху пішоходів.

©Медіастар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *