Мерія затвердила порядок визначення переможців Програми «Успішний педагог»

На виконавчому комітеті ЛМР прийняли рішення про затвердження Порядку визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог» на 2019 рік.

Відповідно до цього рішення міське управління освіти організує та забезпечить визначення претендентів навчальними закладами для участі у Програмі «Успішний педагог».

«Відповідно до Порядку претенденти можуть висуватися педагогічною радою, батьками, учнями та подаватись самостійно. Вони презентують досвід своєї роботи на конференції навчального закладу. Учасниками конференції обов’язково мають бути учні, педагоги і батьки. Претенденти подають документи, заяву, мотиваційний лист і протокол конференції до управління освіти. З претендентів, які подали свої документи, шляхом жеребкування, утворюють пари, які готують майстер-клас. Темою майстер-класу мають бути актуальне для розвитку учня і навчального процесу питання чи проблема. Пізніше ці майстер-класи претенденти презентують і на підставі цієї презентації отримають оцінки. Першочергово будуть оцінюватись вміння критично мислити, керувати часом, працювати в парі, індивідуальна та групова роботи», — розповіла начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

©Медіастар