Львівська міська рада підтримує форум людей поважного віку «Золоті роки»

Упродовж трьох днів — 22−24 вересня у Львові відбудеться Всеукраїнський форум людей поважного віку «Золоті роки». На учасників чекає насичена програма заходів. Подія розпочнеться урочистою ходою людей поважного віку. Місто підтримує цей захід — сьогодні виконавчий комітет прийняв рішення про проведення цього форуму у Львові.
«Пропонуємо рішення про проведення Всеукраїнського форуму людей поважного віку. В рамках форуму ми будемо мати три дні подій. В неділю відбудеться з’їзд і хода. У понеділок — сама конференція про формальну/неформальну освіту. А у вівторок заплановані заходи в палаці культури Хоткевича», — зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко під час розгляду питання.

Як додав мер Львова Андрій Садовий, підтримка такого форуму — дуже важлива.

«Ми з вами підтримуємо форуми молодих людей, студентів, школярів, програмістів — усіх. І це вперше, коли ми підтримуємо форум людей похилого віку. А таких людей є дуже і дуже багато, і на це треба звертати увагу», — сказав Андрій Садовий.

Нагадаємо, заходи розпочнуть 22 вересня з урочистої ходи людей поважного віку. Хода пройде від Оперного театру до пам’ятника Тарасові Шевченку. Очікують близько 1 тисячі осіб. Час проведення: 15.30 — 16.30 год. (15.30 — збір учасників, 16.00 — старт ходи). Опісля — урочисте відкриття фестивалю, виступи творчих колективів.

Наступного дня, 23 вересня, заходи відбуватимуться у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності (вул. Клепарівська, 35). У вівторок, 24 вересня, у Міському палаці культури ім. Гната Хоткевича з 10.00 до 18.00 год. триватиме Фестиваль людей поважного віку «Золоті роки».

Контактна особа — Людмила Гришко, організатор третьої Міжнародної зустрічі-фестивалю «Золоті роки 2019», +38(097)2099980, [email protected] https://www.facebook.com/ludagryshko

©Медіастар