Курорт на Львівщині перетворять у східноєвропейські Альпи

Президент України Володимир Зеленський закликав іноземний бізнес інвестувати у карпатський регіон, зокрема у Славське, що на Львівщині. Про це він повідомив під час щорічної "Ялтинської європейської стратегії YES-2019", інформує "Змістовно". 

"Карпати великі, і у нас є гігантський потенціал стати східноєвропейськими Альпами. Зараз ми розглядаємо проєкт у Славському та Боржаві", – сказав президент.

Нагадаємо, що  компанія "ОККО" планує збудувати у Славському траси і підйомники, натомість готелі та інфраструктуру відкриють інші інвестори. Загалом новий курорт у Славському мають побудувати за 3-5 років. Вартість будівництва приблизно становить 300-500 млн євро. За попередньою інформацією, тут облаштують 65 км траси та інфраструктуру для обслуговування 15 тисяч туристів.

Додамо, що форум "Ялтинська європейська стратегія YES-2019" – міжнародна щорічна конференція українських і закордонних політиків та підприємців, яку у 2004 році заснував олігарх Віктор Пінчук. Раніше її проводили у Ялті, втім після 2014 року вона щорічно відбувається у Мистецькому арсеналі в Києві.

©Status quo