У Львові підпишуть меморандум для поширення цифрових технологій у вишах

У середу, 25 вересня, о 13.30 год. у Львівській міській раді (пл. Ринок, 1, каб. 230) відбудеться підписання меморандуму про співпрацю із Національним університетом «Львівська політехніка» та ТОВ «Академія цифрового розвитку». Метою меморандуму є поширення стандартів широкого використання цифрових технологій в діяльності закладів освіти та у підвищенні кваліфікації вчителів. Відтак у рамках реалізації меморандуму буде проведений двогодинний тренінг для освітян міста Львова з презентацією цифрових інструментів і можливостей Google для освітньої діяльності.

Тренінг розпочнеться о 15.00 год. в ауд. 219 Національного університету «Львівська політехніка» (Головний корпус, вул. С Бандери, 12).

Участь за попередньою реєстрацією: http://bit.ly/2mmf7c3, підтвердити участь і прийти на захід із встановленим на смартфон додатком Google Classroom https://goo.gl/5R9eDm.

По завершенню навчання учасникам буде видано онлайн сертифікат про участь у тренінгу за програмою «Додатки Google в освітній діяльності» (гриф МОН від 28.12.2018) у кількості 2 годин.

Під час заходу через серію практичних завдань учасники ознайомляться з перевагами та можливостями застосування цифрових інструментів Google для організації взаємодії, спільної діяльності, ефективної комунікації, отримають навички роботи в середовищі Google Клас: об’єднання учасників у захищеному середовищі, поширення інформації, тиражування, збір файлів у хмарному середовищі, контроль і історія виконання завдань, надання індивідуальних консультацій, організація дискусій; вивчать основи щодо надання рівнів дозволів для спільного використання об’єктів Google Диску, опрацюють засоби ефективного узагальнення матеріалів, візьмуть участь у колективній взаємодії.

З метою залучення більшої аудиторії учасників й презентації навчальних матеріалів для всіх бажаючих тренінг буде супроводжуватися онлайн трансляцією для всіх освітніх закладів міста через інструменти прямого ефіру YouTube. Трансляцію можна буде переглянути за посиланням http://bit.ly/2lRCOc2.

Усі учасники тренінгу будуть запрошені до участі у Всеукраїнському дистанційному навчальному курсі «Додатки Google в освітній діяльності», який проводиться за підтримки Google Україна в рамках співпраці з Міністерством освіти і науки України з метою забезпечення становлення Нової Української Школи.

©Медіастар