Львів’ян запрошують на зустріч із головним архітектором Львова Юліаном Чаплінським

28 серпня з 11.00 до 13.30 год відбудеться зустріч «Face-To Face» із начальником управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради Юліаном Чаплінським. Відтак, на зустрічі обговорять, як правильно будувати комунікацію архітекторам та іншим представникам цієї сфери, а також — як розвинути власний бренд через блоги та інші нові інструменти. Захід відбудеться вул. Буйка, 2 (Prostir.Pro — Meeting-space).
«На мою думку, архітектори повинні спілкуватися не лише між собою, а й із суспільством, якщо вони вважають себе публічними. Про те, як я став публічною особою, які прикрощі та перепони стали на заваді нормальному діалогу, і які були успіхи загалом — я розповім на зустрічі „Face To Face“ з колегами-архітекторами. Вона відбудеться в новому просторі, який має стати платформою для спілкування архітекторів та дизайнерів», — зауважив начальник управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради Юліан Чаплінський.

Зокрема, у своєму виступі «Інструменти комунікації архітекторів» головний архітектор Львова розповість про механізм комунікації між архітекторами та іншими представниками цієї сфери і про те, як розвинути власний бренд через блоги та нові інструменти.

«Поговоримо й про те, чому особистий блог в Instagram, Facebook чи YouTube є потужним професійним інструментом, а також як і для чого варто їх розвивати», — додав посадовець.

Також відвідувачі зможуть взяти участь у майстер-класі «Особисті блоги в соцмедіа: де, коли, як, навіщо», який проведе маркетолог та автор блогів Святослав Воронюк.

Вхід — за попередньою реєстрацією, кількість місць обмежена. Придбати квитки можна за посиланням: https://2event.com/uk/events/1788885.

©Медіастар