На Львівщині школяри знайшли гаманець та віднесли у поліцію

Стрийські поліцейські подякували школярам за шляхетний вчинок. Діти, знайшовши на вулиці гаманець, принесли його у відділ поліції. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Четверо учнів стрийської середньої школи №7 віддали гаманець, в якому було близько 1 500 гривень та банківські картки. А вже поліцейські розшукали його власницю, місцеву мешканку, та повернули їй загублену річ.

Сьогодні, 20 вересня, під час зустрічі у школі, на якій були присутні майже всі учні та викладачі, правоохоронці подякувати чотирьом дітям за добру справу та вручили їм подяки і маленькі подарунки.

"В Стрию це вже добра традиція – відзначати за правосвідомі  вчинки. Школярі не привласнили знайдене. Вони звернулися у поліцію, щоб знайти його власника. Це гідний приклад для наслідування не лише для дітей, а й для дорослих", – зазначив  т.в.о. начальника Стрийського відділу поліції підполковник поліції Василь Петрик.

Підполковник поліції запросив старшокласників ставати курсантами навчальних закладів МВС України, щоб згодом поповнити лави правоохоронців.

©Status quo