Поліція зайнялася активістами, що блокують російські вагони на Львівщині

Поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом блокування залізничних комунікацій на Львівщині. На місці події працюють підрозділи поліції  області на чолі з її начальником полковником поліції Василем Віконським. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Сокальське відділення поліції сьогодні, 21 вересня, надійшла заява від керівництва одного з вугільних підприємств району про те, що в селі Сілець на залізничній колії станції "Соснівка" невідомі особи здійснюють блокування вагонів, завантажених вугіллям, чим наносять суттєву фінансову шкоду підприємству.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.279 (блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства) КК України. Санкція статті передбачає від двох до п'яти років позбавлення волі.

"Зараз ми намагаємося переконати правопорушників припинити чинити беззаконня. Однак якщо вони відмовляться виконувати законні вимоги поліцейських, ми будемо змушені застосувати заходи поліцейського  примусу", – наголосив Василь Віконський.

Нагадаємо, на залізничній станції Соснівка атовці та активісти більше десяти днів блокують російські вагони з вугіллям. Вимагають пояснень: яким чином порода із країни агресора опинилась у Західній Україні. 

©Status quo