Міський штаб підготував протоколи роботи садочків після відкриття

Львів готується до виходу з карантину. Позаяк рішенням обласної комісії ТЕБ і НС на території області і м. Львова карантин продовжено до 29 травня, міські садочки ще відриватися не будуть. Проте міський штаб прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Covid-19 у м. Львові підготував протоколи щодо проведення прийому і утримання дітей в садочках.

«Ми готувалися до відкриття садочків, тому вже підготували протокол їхньої роботи і затвердили його на штабі. В першу чергу, це чіткі правила прийому дітей, прибирання території, обмеження відвідування приміщень садочків. Має бути температурний скринінг, коврики з дезінфекторами, через які діти будуть проходити, часте миття рук, заміна рушників з тканини на паперові. Обов’язково будуть вилучені всі м’які іграшки і зняті коврики з підлоги.

Передбачено, що діти більше занять будуть мати на повітрі. Також буде дистанція між столиками, коли діти будуть приймати їжу.

Тобто є чіткі протоколи щодо проведення прийому і утримання дітей в садочках.

Також відзначу, що перше правило — це заборона прийому дітей, які мають симптоми захворювання — кашляють, пчихають, мають нежить. Тобто, якщо є мінімальні симптоми захворюваності, — дитина в садочок не приймається”, — розповіла Галина Слічна, заступниця міського голови Львова з гуманітарних питань, очільниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Covid-19 у м. Львові.

Як відзначив мер Львова Андрій Садовий, пік захворюваності може бути в середині червня, а на осінь можлива друга хвиля захворюваності.

Нагадуємо, офіційні канали отримання інформації:

офіційний сайт міської ради Львова: https://city-adm.lviv.ua/
Facebook міського голови Львова: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/
Facebook: https://www.facebook.com/lvivVScoronavirus/
Telegram: https://t.me/lvivVScoronavirus
чат-бот: https://t.me/lviv_city_helper_bot

©Медіастар