Львівська обласна рада цьогоріч остаточно перейде на електронний документообіг

Депутати та працівники виконавчого апарату обласної ради обмінюватимуться службовими документами в електронній формі через систему “Megapolis.DocNet”. Таке рішення прийняли депутати 22 березня під час засідання постійної комісії з питань законності, депутатської етики, регламенту та свободи слова Львівської обласної ради.

Систему “Megapolis.DocNet” вже використовують працівники структурних підрозділів ради, а найближчим часом цифровими пристроями та доступом до системи планують забезпечити обласних депутатів.

З початком роботи в системі кожен депутат отримуватиме в електронному вигляді проєкти рішень сесії та комісії, а також листи, звернення та інші матеріали, необхідні для роботи, зокрема й під час пленарних засідань. Отримавши доступ до загальної бази оцифрованих документів, депутати зможуть швидко отримувати необхідну інформацію, обмінюватися нею та приймати рішення.

Члени постійної депутатської комісії з питань законності, депутатської етики, регламенту та свободи слова підготували на сесію обласної ради проєкт рішення, в якому запропонували внести необхідні для завершення впровадження електронного документообігу зміни до Регламенту Львівської обласної ради.

“Ми консультувалися з керівництвом апарату, з юридичним відділом і готові до виготовлення цифрових підписів, розуміємо, як систему технічно налагодити та запустити”, – запевнив голова постійної депутатської комісії Роман Фединяк.

©Медіастар