Cоратниця Кернеса Тетяна Цибульник з незадекларованою ювеліркою залилась на посаді попри домашній арешт

Cоратниця Кернеса Тетяна Цибульник знову здивувала весь Харків. Червонозаводський районний суд першої столиці України обрав запобіжний захід голові Новобаварського району міста Тетяні Цибульник у вигляді цілодобового домашнього арешту. Однак суд відмовив прокуратурі у задоволенні клопотання щодо відсторонення чиновниці від посади.

Про це пише «Харківський антикорупційний центр».

Цибульник, яку звинувачують у декларуванні недостовірної інформації, буде перебувати під домашнім арештом до 21 серпня 2018 року, а також має здати паспорт і документи для виїзду за кордон.

Адвокат Цибульник – Юлія Плетньова (колишній адвокат нардепа Михайла Добкіна та діючий адвокат мера Харкова Геннадія Кернеса – «НГ») назвала кримінальне провадження замовним та політично вмотивованим, а представники прокуратури навмисно хочуть відсторонити від посади Тетяну Цибульник напередодні виборів. Також вона вважає незаконними результати експертизи, через завищення вартості знайдених у Цибульник ювелірних виробів.

Суд задовольнив клопотання прокуратури про домашній арешт чиновниці, але відмовся відсторонити її від посади. Суддя пояснив рішення тим, що відсторонення від посади можливе лише у випадку скоєння тяжкого злочину.

Ще в кінці березня 2018 року в рамках розслідування справи за підозрою в привласненні коштів правоохоронці провели обшуки у Тетяни Цибульник. В результаті були знайдені ювелірні вироби вартістю 600 тис грн., які не були внесені до декларації чиновниці за останні два роки.