В неділю дітей запрошують на безкоштовний концерт

У неділю, 26 січня, о 17.00 год в Палаці Залізничників «Рокс» відбудеться звітний концерт «ILkiv School». Традиційно, наприкінці кожного навчального семестру мистецька школа Маріанни Ільків «ILkiv School» організовує звітний концерт, на якому вихованці демонструють свої навики та вміння, здобуті у стінах мистецької школи.

На концерт, який відбудеться на благодійних засадах (безкоштовно), запрошують усіх охочих. Зокрема, діти із інвалідністю, діти з прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, навчально-реабілітаційного центру Св. Миколая (смт. Брюховичі), реабілітаційного центру «Джерело», із багатодітних родин тощо.

Варто зазначити, що впродовж року вихованці «ILkiv School» разом з засновницею Маріанною Ільків успішно гастролюють не лише Україною, але й Європою, відвідуючи різного роду дитячі фестивалі та конкурси, на яких учні «ILkiv School» перемагають та завойовують призові місця.

«ILkiv School» — альтернативна мистецька школа нового покоління, що славиться професійністю роботи викладачів, високою якістю викладання та індивідуальним підходом до кожного учня. Візитною карткою школи та її вихованців є повнометражний фільм-мюзикл «Скарб семи пагорбів».

©Медіастар