Міжнародне та транскордонне співробітництво, залучення міжнародної технічної допомоги, активізація співпраці із закордонними українцями та промоція і формування позитивного міжнародного іміджу

Сьогодні її прийняли на сесії Львівської обласної ради. Загалом, на міжнародну діяльність планують скерувати 25 млн грн.

21,7 млн грн з обласного бюджету передбачили на співфінансування проєктів міжнародної технічної допомоги. Цього року на Львівщині планують втілити в життя 23 таких проєкти.

Серед проєктів, які планують реалізувати: «Створення системи швидкого реагування на інформацію про злочини та інші події у м. Львові», «Відтворення та збереження кулінарних традицій для промоції туристичного потенціалу гірських транскордонних регіонів», «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони», «Монастирі-близнюки Венгрув та Рава-Руська – використання потенціалу історичної спадщини закону Реформаторів для розвитку туризму та соціально-культурного життя в Польщі та Україні», «Ковбойки: Український дикий захід», «Карпатський фестиваль FolkArt – спільна культурна спадщина Карпат», «SWIFT: Карпатська пошуково-рятувальна мережа» та інші.

У затвердженій Львівською обласною радою програмі значну увагу приділено промоції та формуванню позитивного міжнародного іміджу Львівщини. Зокрема, заплановано реалізацію двосторонніх медійних проєктів з регіонами-партнерами, виготовлення та поширення промоційних роликів про Львівщину, організацію промотурів областю для делегацій з іноземних держав для представлення її туристичного, інвестиційного та освітнього потенціалу.

©Медіастар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *