Для підприємців відбувся вебінар щодо реалізації проектів державно-приватного партнерства та програми просування експорту

Сьогодні для представників бізнесу й усіх охочих відбувся вебінар, організований Американсько-українською бізнес-радою, щодо реалізації проектів державно-приватного партнерства та програми просування експорту. Відтак, під час нього обговорили використання ДПП як інструменту розвитку бізнесу та економіки в Україні. До участі у заході долучився й бізнес-омбудсмен ЛМР Сергій Кіраль.

«Цей вебінар організований Американсько-українською бізнес-радою — організацією, до якої входять сотні американських компаній, які цікавляться Україною, інвестиціями та співпрацею, зокрема — у питаннях торгівлі, туризму, а також економічних, культурних та інших зв’язків. Тому ми насправді дуже вдячні організаторам цього вебінару за те, що Львів — чи не перше місто в Україні на рівні місцевого самоврядування, яке отримало можливість себе запрезентувати, зокрема — з акцентом на двох важливих пріоритетах: реалізації проектів на умовах державно-приватного партнерства і просування експорту.

Окрім того, для нас це не секрет: потенційні приватні партнери — у наших проектах державно-приватного партнерства. Тут ми говоримо, до прикладу, про проект будівництва підземного паркінгу, реалізацію проекту нового медичного містечка з розбудовою лікарні швидкої медичної допомоги та закупівлею нового сучасного обладнання, чи, наприклад, модернізацію території поруч із залізничним вокзалом, з модернізацією самого вокзалу. Тобто це ті пріоритетні проекти, і ми би хотіли залучити до них, зокрема, й американські компанії.

Дуже вдячний за учать наших партнерів, зокрема директора Міжнародної фінансової корпорації, яка є радником з найважливіших і найбільших проектів ДПП. Дякую за ті добрі слова, тому що іноземці, зокрема американці, швидше почують слова своїх громадян та організацій, зокрема IFC, яка входить у групу Світового банку, ніж нас, українців. Коли про Львів і потенціал міста в інвестиційній, культурній і туристичній сфері говорять самі американці та представники американських структур, то це в рази збільшує шанси на залучення партнерів”, — зазначив бізнес-омбудсмен ЛМР Сергій Кіраль.

Зокрема, останньою актуальною інформацією щодо розвитку ДПП та розширення експортного потенціалу поділилися:

Джейсон Пелмар, керівник регіонального представництва IFC Europe & Central Asia в Україні, Білорусі та Молдові;
Ірина Новікова, заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України;
Морган Вільямс, президент U.S.-Ukraine Business Council (USUBC), модератор заходу;
Олеся Залуська, заступниця директора Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»;
Михайло Приходько, керівник фінансової команди компанії EY за проєктами.
Нагадаємо, Львів уже офіційно затвердив перелік із 11 проектів у галузі містобудування, транспортної, соціальної, культурної, спортивної та іншої інфраструктури, які можуть розглядатись для реалізації на умовах ДПП.

©Медіастар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *