Окупанти днями можуть захопити Лисичанськ, тривають наступальні дії на Слов’янськ — ISW

Російські військові найближчими днями можуть захопити місто Лисичанськ. Українські ВПС та озброєні безпілотники залишаються активними.

Про це пише американський Інститут вивчення війни (ISW).

За зібраною інформацією, російські системи протиповітряної оборони на сході України обмежують ефективність українських безпілотників, саме тому ЗСУ скоротили повітряні операції до 20−30 вильотів на день.

Із посиланням на російські джерела Інститут повідомляє, що «російським військам не вистачає чисельності та сили для успіху в боях в Україні», а російське керівництво продовжує проводити примусову часткову мобілізацію, яка сприяє обмеженим змінам, але негативно впливає на моральний дух і дисципліну примусово мобілізованих осіб.

Окупанти продовжували штурм на південь від Лисичанська і, ймовірно, захоплять місто найближчими днями, але навряд чи швидко візьмуть під контроль район Сєвєродонецька-Лисичанська.

Окупанти продовжували наступальні дії на Слов’янськ і досягли незначного просування.

Загарбники активізували зусилля з перекриття українських ліній зв’язку на трасі Т1302 Бахмут-Лисичанськ для підтримки своїх операцій у напрямку Лисичанська.

Російські сили зосередилися на оборонних операціях уздовж Південної осі і, можливо, досягли незначних успіхів у межах Миколаївської області.

Влада РФ продовжує заходи щодо сприяння економічній інтеграції окупованих територій.

©Медіастар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *