Відсьогодні контролери ЛКП «Львівелектротранс» носять металеві жетони з особистим номером

Відсьогодні контролери пасажирського електротранспорту замість жетона-картки мають металеві жетони з особистим номером. ЛКП «Львівелектротранс» закупив нові жетони та роздав контролерам, що перевіряють квитки у трамваях та тролейбусах у Львові.

«Відповідно до Правил користування електротранспортом у Львові, контролер ЛКП «Львівелектротранс» повинен мати посвідчення, жетон контролера і штрафні квитанції встановленого зразка та на вимогу пасажира пред’являти його й посвідчення пасажирам. Додатково контролер може користуватися нагрудною камерою та іншими технічними засобами, зокрема — під час виникнення конфліктних ситуацій.

Варто зауважити, що раніше контролер пред’являв картку-жетон паперового зразка. Відсьогодні ж дійсними є лише металеві жетони, на яких зазначено посаду, логотип підприємства та порядковий номер. Наразі працівники ЛКП «Львівелектротранс» можуть пред’являти окремо жетон та посвідчення. Згодом вони матимуть більш зручний варіант, а саме — чохол-портмоне для жетона та посвідчення”, — повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадуємо, що контролери у міському електротранспорті Львова можуть здійснювати вибіркову перевірку, наприклад — лише на задньому майданчику трамвая або ж підходячи до кожного другого чи третього пасажира.

©Медіастар