«На місто чекають непрості часи, але пріоритет із культури забирати не будемо», — Андрій Садовий

Міський голова Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook різко прокоментував наміри Міністерства фінансів скоротити видатки на культуру й кіно на 7 мільярдів гривень. На його переконання, вирішування бюджетних проблем за рахунок культури — безглуздя, і більшість проблем в Україні — саме через недбале ставлення до розвитку цієї сфери.
«Вирішувати проблеми в бюджеті насамперед за рахунок культури — це безглуздя. Більшість наших проблем, власне, через те, що культура в Україні була під плінтусом, з точки зору уваги держави. Я сподіваюсь, що Український культурний фонд і ДержКіно України не постраждають від урядових рішень і урізань», — написав мер у Facebook.

Він також зазначив, що культура й надалі буде пріоритетом для міста, тож міськрада й надалі фінансуватиме програму «Львів-2020. Фокус на культуру».

«На місто також чекають непрості часи. Грошей стане менше, але програма „Львів-2020. Фокус на культуру“ буде останньою, звідки ми будемо забирати гроші. Можливі, звичайно, корекції всередині програми (багато людей зараз не працюють, скасовані події та ін.), але загалом пріоритет з культури забирати не будемо. Нагадую, заявки на конкурс „Фокус на культуру“ можна подавати тут: https://bit.ly/2xqu8ii», — зазначив мер.

©Медіастар