У Львові проходить StartUp Прорив 2020

Tech StartUp School Львівської політехніки сьогодні проводить стартап-подію StartUp Прорив 2020. Цей захід — це не просто стартап-конкурс, а тривала співпраця стартаперів, інноваторів, підприємців, інвесторів та представників влади. Відкриття події відвідав заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

«Ми вже вкотре долучаємось до StartUp Прориву. Як показували попередні підчинги, якість проектів, підготовка команд зростає. Тож ми анонсуємо, що, як завжди, дві команди отримають по 25 тисяч гривень в межах міської програми підтримки стартапів. Ті, команди, які переможуть, ми залюбки будемо підтримувати. Окрім того, ті проекти, які проходили StartUp Прорив і будуть представлятись на платформу, ми будемо дофінансовувати на 50%. Бажаємо успіху всім командам, щоб вони могли вразити своїми проектами», — сказав Андрій Москаленко.

Зазначимо, що за попередніх роки StartUp Прорив пройшло більше 50-ти команд, було залучено понад 30 практикуючих бізнесменів та стартаперів, організовано ділові знайомства та залучено більше 100 тисяч інвестицій для стартапів. Частина учасників програми продовжує тісну співпрацю із Tech StartUp School, продовжує брати участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах та представляти Україну на міжнародній арені.

©Медіастар