Скандал у ФФУ: шахрай Андрій Шумілов та його зникаюча кримінальна справа (документи)

Кримінальна справа щодо шахрайства пана Шумілова зводиться нанівець завдяки зв’язкам екс-поплічника Віктора Януковича. На разі не відомо, чому саме Андрій Шумілов не знаходиться під вартою, та яким чином кримінальне провадження наманаються піддати нівелюванню.

Редакція СокальІнфо терміново звернулася до колег-журналістів з Кіпру, які також будуть висвітлювати події навколо шахрайства з тамтешніми фірмами Андрія Шумілова.

Андрій Шумілов з ФФУ, який довгий час був одним з керівників компанії «Зеонбуд», скандально відомого монополіста на ринку цифрового телебачення часів Віктора Януковича, почав масивне видалення згадок про свою кримінальну справу. Як повідомляє футбольний портал Prosto-Sport, проти глави КДК ФФУ Андрія Шумілова в жовтні 2017-ого року було порушено кримінальну справу про шахрайство і зараз з причин, які нам належить з’ясувати, фігурант не тільки знаходиться на волі, а й намагається зам’яти цю історію.

Вбивство попередника Андрія Шумілова

Як вважають люди, не чужі корупції в українському футболі – Андрій Шумілов є свого роду смотрящим за ФФУ. Його кримінальна біографія – яскраве тому підтвердження. Головою Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України, Андрій Шумілов став після того, як в 2015 році його попередник Денис Манів був знайдений в своїй квартирі зі смертельним вогнепальним пораненням в голову. Злі язики брешуть, що основним підозрюваним в замовному вбивстві Маніва був саме пан Шумилов, проте, прямих доказів для відкриття кримінальної справи не вистачило.

На початку 2000-х Шумілов був причетний до гучних справ, пов’язаних з приватизацією Південного ГЗК і Дніпровського металургійного комбінату. Вважається, що вбивство в 2014 Валентини Семенюк, екс-глави Фонду Держмайна, пов’язане зі спробою ревізії підсумків приватизації.

Андрій Шумілов намагається приховати кримінальну справу за шахрайство

Далі ми наводимо текст повідомлення, видаленого на сайтах Апостроф, Футбол.юа, Коментарі та інших не менш відомих ресурсах українського інтернету.

В Україні розпочато слідство у справі про фальсифікацію підпису і підробці юридичних документів адвокатом Андрієм Шуміловим, який на сьогоднішній день є главою КДК ФФУ.

ффу андрій шумілов
ффу андрій шумілов

Шумілов є одним із засновників кіпрської компанії «Зармія», якій належить 50% кіпрської компанії «Парісіфія ЛТД». Підробивши підпис другого бенефіціара, що володіє також 50% акцій цієї компанії, Шумилов виготовив фальшиве доручення на управління українськими активами «Парісіфія ЛТД» в Україні. Тим самим зробивши підроблення та ввівши в оману кіпрську фірму-реєстратора.

На підставі фальшивих документів була організована спроба рейдерського захоплення ряду комерційних фірм, заснованих «Парісіфіей». У тому числі і найбільшого в Дніпропетровському регіоні свинокомплексу.

Сфальсифікувавши документи, Андрій Шумілов і представник «Зарміі» в Україні Федір Первушин спробував поміняти статут, реєстратора і керуючий менеджмент цих компаній, призначивши директором основної компанії якусь Оксану Лобко.

Зміна форми управління з колегіальної на одноосібну було проведено без узгодження з власниками, в обхід процедури, прописаної в статутних та установчих документах.

Андрій Шумілов ФФУ кримінальна справа
Андрій Шумілов ФФУ кримінальна справа

Метою злочинних дій був рейдерське захоплення активів на суму 438 млн грн. Цілком ймовірно з метою подальшого перепродажу, без врахування інтересів власників і інвесторів.

На сьогоднішній момент сфальсифіковані довіреності анульовані кіпрським реєстратором, спроба рейдерського захоплення припинена, органами прокуратури ведеться слідство.

Перевіряється причетність до афери деяких народних депутатів. Крім того, Андрію Шумілову належить дати відповідні коментарі до своїх податкових декларацій і пояснити походження коштів і активів «Парісіфія ЛТД» в розмірі 5 млн доларів, які опинилися в його власності.

Справа Шумілова обіцяло бути резонансним після оприлюднення повної інформації про його протизаконної діяльності. Очікується, що свою оцінку діяльності Шумілова дадуть не тільки українські та європейські правоохоронці, але також громадські організації і керівництво УЄФА.
Расследование по Андрею Шумилову

Андрей Шумилов и его уголовное дело

 

Андрей Шумилов ФФУ уголовное дело

Андрей Шумилов ФФУ уголовное дело

 

Уголовное дело Андрея Шумилова ФФУ

Уголовное дело Андрея Шумилова ФФУ

 

Андрей Шумилов ФФУ

Андрей Шумилов ФФУ уголовное дело страница 8

 

Андрей Шумилов ФФУ уголовное дело

Андрей Шумилов ФФУ уголовное дело

 

Андрей Шумилов ФФУ уголовное дело

За матеріалами порталу http://prosto-sport.com/andrej-shumilov-iz-ffu-zachishhaet-ugolovnoe-delo-chinovnik-yanukovicha-kupil-sledstvie.html