На новорічні та різдвяні свята охорону кордону посилять: побоюються мігрантів, зброї і засобів терору

Державна прикордонна служба вирішила посилити заходи з охорони кордону на новорічні та різдвяні свята. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ, передають Українські Новини.

«Під час заходів контролю на новорічні та різдвяні дні особлива увага приділятиметься громадянам, які є вихідцями з країн міграційного ризику. Буде здійснюватися поглиблена перевірка паспортних документів та протидію спробам переміщення через державний кордон зброї, вибухових і радіоактивних речовин і засобів терору », – йдеться в ньому.

Відзначається, що в минулі вихідні на державному кордоні за всіма її ділянках спостерігалося динамічний рух осіб і транспортних засобів, які прямують через державний кордон та лінію розмежування в районі проведення операції об’єднаних сил (ООС).

Збільшення пасажиро-транспортного потоку на в’їзд в Україну зазначалося і на західній ділянці кордону.

Тільки за останні 5 передсвяткових і святкових днів співробітники Держприкордонслужби оформили через державний кордон майже 1,1 млн осіб (з них в Україні – близько 665 тис. Чоловік) і більше 190 тис. Транспортних засобів.

Також повідомляється, що особливу увагу в період святкових днів буде приділятися функціонуванню контрольних пунктів в’їзду-виїзду, розташованих на лінії розмежування в районі проведення ООС.

Протягом 5 днів через лінію розмежування було пропущено понад 190 тис. Чоловік і 24 тис. Транспортних засобів.

Повідомляється, що на новорічні та різдвяні свята всі пункти пропуску на адмінграніцах з включеним Росією Кримом і лінії розмежування в районі проведення ООС працюватимуть в штатному режимі.

Обмеження може бути застосоване лише в разі загострення ситуації і загрози життю людей.