У Львові провели телеконференцію із закордонними експертами та лікарями Чернівецької області щодо протидії поширення коронавірусу

Сьогодні відбулась спільна телеконференція львівських лікарів та посадовців із медичними експертами Чернівецької області, а також Польщі, Німеччини та США. Зокрема, фахівці обговорили організацію роботи у медичних закладах, стратегію ведення пацієнтів із коронавірусом, підготовку і роботу медперсоналу в умовах карантину та протоколи ведення лікування.
«Сьогодні ми мали телеконференцію з нашими колегами. В першу чергу, це були медичні працівники та керівники з Чернівецької області, оскільки ми зараз спостерігаємо в них пік захворюваності. Також до нас доєднались колеги зі США, медичні працівники з Польщі та з Німеччини. У дискусії брали участь фахівці наших лікарень, які визначені госпітальними базами для прийому хворих із підозрою на коронавірус та, безпосередньо, хворих на коронавірус. Зокрема, до нас долучились працівники 8-ої міської клінічної лікарні, 1-ої міської клінічної лікарні, лікарні швидкої медичної допомоги, а також обласної інфекційної клінічної лікарні.

Насправді ми обмінювались думками, ситуацією, протоколами лікування, логістикою прийому та основними симптомами, які мають хворі. Звичайно, у такому спілкуванні можна багато речей запозичити для себе, і зрозуміти як правильно організовувати прийом та лікування таких хворих. Тому це дуже корисно для нас.

Ми також мали на початку тижня таку телеконференцію з колегами з Ізраїлю. Зараз ми долучаємо й інші клініки світу для того, щоб максимально бути поінформованими”, — зазначила керівниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові Галина Слічна.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Львова Андрій Садовий разом із заступниками та лікарями львівських лікарень провів телеконференцію з представниками клініки Ізраїлю, яка приймає хворих із коронавірусом. Закордонні медики поділились своїм досвідом, відповіли на питання львівських лікарів.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/medicine/277895-u-lvovi-provely-telekonferentsiiu-iz-zakordonnymy-ekspertamy-ta-likariamy-chernivetskoi-oblasti-shchodo-protydii-poshyrennia-koronavirusu

©Медіастар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *