Взаємодія з митними органами іноземних держав

Упродовж 2020 року працівники Галицької митниці Держмитслужби підготували та скерували 200 проектів запитів до митних адміністрацій іноземних держав щодо перевірки автентичності поданих до митного оформлення документів, заявленої митної вартості та країни походження товарів, а також щодо надання допомоги при здійсненні провадження у справах про порушення митних правил. За результатами опрацювання отриманих відповідей запроваджено 53 справи про порушення митних правил, вартість предметів правопорушень у яких склала понад 17 млн грн., встановлено 43 факти ухилення від сплати митних платежів на загальну суму понад 1,5 млн. грн.
Окрім того проведено невиїзні документальні перевірки суб’єктів ЗЕД, за якими складено шість Актів перевірок, а сума донарахованого податкового зобов’язання становить 1,4 млн грн.
Загалом запити скеровували до понад 20 країн. Найчастіше – до митних органів Республіки Польщі, Німеччини та Литви. Також у звітному періоді отримано 34 звернення від митних органів іноземних держав щодо надання адміністративної допомоги.

©Медіастар