Російський політолог розповів навіщо Захарченко ляпнув про “Малоросію”

Російський політолог Станіслав Бєлковський вважає, що скандальна заява ватажка бойовиків Олександра Захарченка про створення “Малоросії” – всього лише відволікаючий маневр Кремля.

“Пан Захарченко проголосив “Малоросію” за день до 19 липня – дня чергового засідання в Мінську Тристоронньої контактної групи, покликаної відстежувати виконання тих самих Мінських угод”, – зазначив він.

За словами експерта, всім учасникам переговорів зрозуміло, що угоди не виконуються і виконані бути не можуть. Така ситуація дозволяє Росії й надалі продовжувати збройне протистояння на Донбасі.

У свою чергу, Україна не може надати “ДНР” і “ЛНР” особливий конституційний статус і провести там вибори за українськими законами.

“Що “Мінськ-2″ – не жилець, розуміють усі співучасники процесу. Але, за логікою політичної хитрості та бюрократичної розумності, ці самі всі ніяк не хочуть публічно в тому зізнатися”, – підкреслив політолог.

Бєлковський упевнений: саме для того щоб громадськість й надалі не помічала очевидного, Кремль вирішив згенерувати галас у ЗМІ, в основу якого ліг фейк про створення “Малоросії”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *