У Львові невідомі підкинули цукор в аварійки

У бензобаках машин ремонтно-аварійних бригад виявили цукор. За фактом проводиться службове розслідування. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, вночі з суботи на неділю працівники львівського комунального ремонтно-аварійного підприємства виявили у двох машинах в баках для пального цукор. Як наслідок, аварійні машини не могли працювати, а ремонтні бригади їздили на виклики на легкових авто.

За словами Ірини Маруняк, директора департаменту ЖГтаІ, за цим фактом проводиться службове розслідування.

"У нічний час з суботи на неділю в бензобаках аварійних машин львівського комунального ремонтно-аварійного підприємства було виявлено цукор. Відповідно, аварійним бригадам довелося пересісти на інші машини, щоб мати змогу їздити на виклики мешканців. За цим фактом зараз проводиться службове розслідування, щоб з’ясувати в який спосіб цукор потрапив в баки машин. Припускаємо, що це була диверсія, але лише після службового розслідування можна буде сказати напевне. Хочу наголосити, що справний стан аварійок є надзвичайно важливим. Аварійки виїжджають на виклики мешканців, коли стаються різного роду аварійні ситуації в будинках на інженерних мережах — світло, вода, тепло та ін. Тому, від їх якісної і оперативної роботи залежить безпека львів’ян", — наголосила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури.

©Status quo