MARUV ЗАСТРЯГЛА У РОСІЇ ТА ВИЛАЯЛА “КОНЧЕНЕ” УКРАЇНСЬКЕ КОНСУЛЬСТВО

Співачка MARUV не може повернутися з Москви до Києва через закриті кордони і карантин.

Для того, щоби з’ясувати ситуацію, вона зателефонувала до українського консульства і, з її слів, натрапила на повну байдужість та неосвіченість.

У сторі свого Instagram артистка вилаяла консульство, назвавши його конченим.

“Друзі, я зараз просто в шоці. У величезному. Я зараз додзвонювалася в консульство українське, щоб мені пояснили, як мені потрапити додому, і які варіанти є. І це просто кончене та найнеосвіченіше консульство!!!” – обурилася Maruv.

Марув не підбирала слів, говорячи про українське консульство
“Дівчина-оператор просто психована. І вдруге, коли я передзвонюю, щоб отримати інформацію, вона просто скидає. Навіть не беруть слухавку. Не можуть пояснити, що до чого, коли ти говориш, що з об’єктивних причин не могла виїхати раніше і потрапити додому”, – поскаржилася співачка, яка постійно їздить до Росії з концертами.

Вона заявила, що не змогла виїхати вчасно з об’єктивних причин. Яких саме – не уточнила
“Я хочу одне сказати – так не поступають. Так діла не буде. В інших країнах за своїх громадян стоять, а в нашій просто дупу витирають. Більш того – це схоже на упереджене ставлення до громадян України, які зараз перебувають в Росії. У мене такий самий паспорт, як у вас. Такі ж права, гарантовані мені конституцією”, – заявила співачка.

©Медіастар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *