Власник бруківки у м. Винники запевняє, що вона придбана у ТзОВ «ШРБУ № 1»

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, мерія оперативно відреагувала на інформацію у соцмережах про виявлену бруківку на приватній території у м. Винники на вул. Озерній. Зранку туди виїхали представники департаменту житлового господарства та інфраструктури, викликали слідчо-оперативну групу поліції, яка зараз з’ясовує походження бруківки.

«У соціальних мережах з’явилася інформація, що на вул. Озерній у м. Винники знайшли купу бруківки. Тому виникло питання, а звідки вона там взялася?

Я дала доручення, і о 07.00 год ранку туди виїхав директор департаменту житлового господарства та інфраструктури, також виїхали представники районної адміністрації і ЛКП «Львівавтодор». Вони поспілкувалися з власником будівлі, біля якої була висипана бруківка. Власник запевняє, що ця бруківка ним куплена у власника колишнього ШРБУ № 1. У нього це все задокументовано, і говорить, що навіть є відео і всі докази на підтвердження своїх слів.

Однак, наші представники написали заяву у поліцію, і зараз будуть проводитися відповідні слідчі дії по цьому факту”, — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства

©Медіастар