Чому Топаз не отримав довічне?

Ігната Кромського, якого всі знають по знаменитим зверненим до нього словами: “Топаз, дай команду”, чомусь сприймають як фігуру карикатурну і не дуже шкідливу. Насправді – це відкритий і явний ворог України. Саме такі, як Кромський, прагнуть реваншу тих сил, які програли в 2014-му.

Топаз отримав 8 років в’язниці за спробу зазіхнути на територіальну цілісність і недоторканність України, а також за участь у заворушеннях і захопленні чужого автомобіля, передає Діалог.

Вердикт оголосив суд Харкова, присудивши Топазу 8 років в’язниці і конфіскацію особистого майна.

ЗМІ відзначають, що прокурори вимагали для Топаза максимальний термін ув’язнення в 15 років, при цьому у сепаратиста є шанс подати апеляцію на винесений вирок. Повідомляється, що Топаз проведе у в’язниці тільки 2 роки, тому що частину терміну він просидів у слідчому ізоляторі, і згідно “закону Савченко” його тюремний термін буде зменшений.

На суді “Топаз” відкрито заявив, що “прийде і ваша черга” і провину не визнав.

ЗМІ опублікували відео з залу суду, а також нагадали, що Топаз був одним з організаторів захоплення Харківської ОДА навесні 2014 року, а також брав участь в побитті учасників Майдану в березні того ж року в Харкові.