«Завдання просте — всі спортивні майданчики, всі стадіони мають бути приведені до пуття», — мер Львова

Львів — спортивна столиця України. Відповідно до програми «Львів 2020» в кожному спальному мікрорайоні мають бути сучасні спортивні зони, саме тому з 2015 року в місті активно розбудовують спортивну інфраструктуру: капітально ремонтують майданчики, створюють сучасні комплекси, будують мультифункційні спортивні простори.

«У нас у кожному мікрорайоні ми маємо зробити нові класні майданчики. Також біля шкіл ми приводимо до пуття спортивні стадіони, робимо їх сучасними та модерними. Завдання просте — всі спортивні майданчики, всі стадіони мають бути приведені до пуття. Крок за кроком, день за днем ми це зробимо», — зазнає міський голова Львова Андрій Садовий.

Цього року ЛКП «Спортресурс» облаштовує сучасні мультифункційні майданчики у кожному районі Львова. Зокрема, зараз тривають роботи по 7 об’єктах, а саме: вул. Довженка, 3, вул. Тракт-Глинянський, 147, вул. Величковського, 16−18, вул. Тролейбусна, 2, вул. Сластіона, 58, вул. Наукова, 2−4 та вул. Любінська, 152.

«Відповідно до стратегії розвитку спортивної інфраструктури, останні три роки пріоритетним напрямком був розвиток вуличної спортивної інфраструктури, іншими словами — це майданчики в дворах нашого міста, куди діти та молодь зможуть прийти і позайматися спортом поряд зі своєю домівкою. За останні 2,5 роки ЛКП «Спортресурс» облаштовано 16 дитячо-спортивний майданчиків. Зараз активно тривають роботи по 7 об’єктах. Також маємо вже розроблені проекти на ще 6 нових мультифункційних спортивних зон. Це безперервна робота: одні майданчики завершуємо, другі – розпочинаємо.

Загалом управління спорту Львівської міської ради зараз займається реалізацією близько 40 проектів, які знаходяться на різних етапах реалізації. Роботи чимало на декілька років наперед”, — розповів директор ЛКП «Спортресурс» Ігор Самотій.

«В першу чергу ми ставили завдання відновити всі ті спортивні зони, які вже існують, але перебувають в незадовільному стані. Також паралельно ми працюємо над новими земельними ділянками і створенням нових спортивних просторів. З кожним роком спортивних локацій в нашому місті має з’являтись все більше», — наголошує начальник управління спорту ЛМР Антон Нікулін.

©Медіастар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *