У центрі Львова знайшли людські останки

На місці фонтану "Кульбаба" у центрі Львова знайшли людські останки. Про це повідомляє "Твоє місто". 

У центрі Львова на площі Галицькій під час археологічних розкопок знайшли кістки людей. Про це в коментарі Tvoemisto.tv повідомила речниця НДЦ "Рятівна археологічна служба" Мирослава Іваник.

"Ідеться приблизно про останки п’яти покійників. Очевидно, колись там був прикостельний цвинтар, як це часто практикували у Львові, і що не було дивним для середньовічного міста. Знайшли їх в перепоховальній ямі австрійських часів. Є домовленість з антропологами, що вони опрацюють всі знайдені рештки, і після того будемо знати більше", – каже Мирослава Іваник.

На місці фонтану "Кульбаба" на Галицькій також виявили дрібні фрагменти кераміки XIII-XIX ст. і скла XVII-XVIII ст. Раніше тут знайшли фундамент храму Воздвиження Чесного Хреста, який датують 1530-м роком.

Як уточнила Мирослава Іваник, археологи мають працювати на площі до середини липня, після чого передадуть свої висновки Галицькій районній адміністрації, після чого мають удосконалити проект реконструкції площі.

Нагадаємо, що на місці «Кульбаби» планують облаштувати сухий фонтан. Роботи повинні були закінчити за 5 місяців. Втім після демонтажу металевої скульптури підрядники натрапили на археологічні знахідки.

©Status quo