«Ми собі поставили амбітну ціль: до 2022 року оновити інфраструктуру у всіх міських театрах», — Н. Бунда

Мерія активно виділяє кошти на ремонт та реставрацію комунальних театрів. Наразі ремонтні роботи ведуться у трьох театрах. Таким чином інфраструктуру мистецьких закладів планують оновити до 2022 року.

«Ми працюємо над тим, щоби до міста Львова на театральні вистави їхали гості і туристи, щоби наші театри були одними з найкращих в Україні. Кожен наш театр має бути відремонтований, в хорошому стані, щоби туди дійсно хотілося прийти. Саме тому зараз мерія активно здійснює ремонтні роботи у трьох міських театрах. Зараз в ремонті Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки, Львівський академічний духовний театр «Воскресіння» і Перший театр.

Зазначу, що ми на завершальному етапі по роботах у театрі «Воскресіння». Театр Лесі Українки ми плануємо завершити десь у 2020 році. Якщо говорити ще про реставрацію малої сцени, то 2021 рік. Цього року вже розробляємо проектно-кошторисну документацію на внутрішнє приміщення Першого театру. Таким чином ми собі поставили амбітну ціль: до 2022 року оновити інфраструктуру у всіх міських театрах для того, щоб забезпечити і акторам, і адміністрації закладів комфортні умови для роботи, для творення культурного продукту.

Наше завдання, як керівного органу, — створювати для інституцій культури сприятливі можливості, щоб працівникам дійсно хотілось творити. Тому ми не лише робимо ремонтно-реставраційні роботи, а й постійно виділяємо кошти на обладнання і реквізит. Якщо минулого року на закупівлю обладнання ми давали театрам по 100 тисяч гривень, то цього року — по 250 тисяч гривень”, — наголосила Наталія Бунда, директорка департаменту розвитку ЛМР

©Медіастар