У Львові встановлюють другий підземний майданчик для ТПВ

ЛКП "Львівспецкомунтранс" розпочало роботи зі встановлення підземного контейнерного майданчика для збору ТПВ на вул. Ранковій, 49. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

ЛКП "Транспортна фірма "Львівспецкомунтранс" розпочало роботи зі встановлення підземного контейнерного майданчика для змішаних відходів та вторсировини на вул. Ранковій, 49. Майданчик буде облаштовано за кошт підприємства.

"Нова технологія дозволяє локалізувати неприємні запахи, робить прибудинкову територію естетично привабливішою за рахунок того, що контейнери заховані повністю під землею, сприяє покращенню санітарного стану загалом, вміщує набагато більше відходів, забезпечує ретельне сортування та захищає сміття від опадів та вітру (воно не намокає та не розлітається)", — розповідають у ЛКП "Львівспецкомунтранс".

Це вже буде другий підземний контейнерний майданчик для збору ТПВ, облаштований у Львові. Перший підземний контейнерний майданчик для збору побутових відходів минулого року встановила власним коштом компанія "Грінера Україна" на пл. Соборній.

©Status quo