У Львові просять новий маршрут

З'єднати транспортним сполученням мікрорайон Новий Львів з автовокзалом (вул. Стрийська) та іншими частинами міста просять в петиції, що зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій

"В даному мікрорайоні існує проблема тарнспортного сполучення з деякими частинами міста. На території мікрорайону уже здано в експлуатацію кілька житлових комплексів ("Софіївка", "Новий Львів"), а також активно ведеться розбудова і додаткових будинків цих комплексів. В сукупності в даних комплексах знаходиться більше 18 багатоквартиних житлових будинків, також будуються дитячі садочки. Тут функціонують кілька великих офісних центрів та 2 великі лікарні (8-ма обласна клінічна лікарня та Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр – Чорнобильська лікарня). У зв'язку з цим та швидким розвитком даного району виникає гостра необхідність введення в експлуатацію додаткових маршрутів та розширення існуючих", – йдеться у петиції.

Її автор Володимир Шийка акцентує, що повністю відсутнє сполучення району з автовокзалом, що на вул. Стрийській, та ТЦ "Кінг Кросс". Обмежено сполучення з перехрестям Стрийської – Наукової і вздовж вул. Наукової в напрямку ТЦ "Вікторія Гарденс" (функціонує лише один маршрут №27). Тому просить ввести додаткові маршрути для сполучення цих районів. А також ввести новий маршрут, який би з'єднав напрямок Новий Львів – Автовокзал – ТЦ "Кінг Кросс" з метою полегшення добирання людей на роботу (протягом робочого тижня) та навпаки.

"Адже велика кількість працівників доїжджають з довколишніх районів, а кінцевими зупинками міжміського транспорту, який курсує з районів (зокрема Миколаївського, Жидачівського, Стрийського, Дрогобицького та Сколівського), якраз таки є автовокзал на вул. Стрийській. Введення даних маршрутів було б взаємовигідним, адже в робочі дні це б зекономило і час, і кошти для людей (не потрібно було б добиратися з пересадками). У вихідні це дало б можливість прямого добирання в торгово-розважальний центр "Кінг Кросс" жителям району, що позитивно відобразилося б і для власників магазинів в ТЦ. А також рентабельними було б і для перевізників, які б обслуговували цей маршрут", – додається у петиції.

Станом на 4 липня петицію підписали 51 особа з 500 необхідних.

©Status quo