Місто продає з аукціону приміщення на вул. Дорошенка та вул. Героїв Крут

Львів надалі активно практикує продаж об’єктів нерухомого майна способом проведення аукціонів у системі ProZorro.Продажі. Тож 12 серпня відбудеться аукціон з продажу об’єктів на, а 19 серпня — аукціон з продажу об’єкта на вул. Героїв Крут, 9.

вул. П. Дорошенка, 6 та вул. П. Дорошенка, 8
Вул. П. Дорошенка, 6 Та Вул. П. Дорошенка, 8 Завантажити’
Вул. Героїв Крут, 9
Вул. Героїв Крут, 9
Зокрема, місто продає з аукціону нежитлові приміщення підвалу, першого та другого поверхів, загальною площею 933,5 кв.м. на вул. П. Дорошенка, 6 та вул. П. Дорошенка, 8. Участь в аукціоні — тут. Стартова ціна об’єкта — 52,4 млн. грн. Уся детальна інформація про цей об’єкт та контакти є тут.

Також місто продає з аукціону нежитлові приміщення першого поверху під індексами 7, 8, 9, 10, 11, загальною площею 20,1 кв.м. на вул. П. Дорошенка, 8. Участь в аукціоні — тут. Стартова ціна об’єкта — 577,8 тис. грн. Уся детальна інформація про цей об’єкт та контакти є тут.

Окрім того, місто продає з аукціону нежитлові приміщення підвалу, загальною площею 45,8 кв.м., що у будинку № 9 на вул. Героїв Крут. Участь в аукціоні — тут. Стартова ціна об’єкта — 320 400 грн. Уся детальна інформація про цей об’єкт та контакти є тут.

Нагадаємо, з початку продажів комунального майна року в електронній системі ProZorro. Продажі, управління комунальної власності Львівської міської ради відчужило майна на загальну суму більше ніж 416 млн. грн. Всього через систему ProZorro продано понад 90 об’єктів. В проведених аукціонах взяло участь 175 учасників. В середньому, в одному аукціоні брало участь по 3 учасники.

©Медіастар