На вул. Угорській «лікують» пошкоджені багряники

На вул. Угорській у Львові ростуть доволі рідкісні та цінні дерева — багряник японський. Такої кількості і посадки цього виду більше немає у Львові, та і навряд чи знайдеться в Україні, — розповіла начальниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова. Ці багряники стали першими деревами у Львові, що проходять комплексне «лікування».
«Цінністю алеї на вул. Угорській є те, що вона унікальна як для міста, так і для України. По-перше, вона є дуже гарною. А по-друге, — на ній ростуть доволі рідкісні та цінні дерева. Такої кількості і посадки цього виду більше немає у Львові, та і навряд чи знайдеться в Україні.

Насправді вони зараз перебувають у дуже побитому стані, але не всі їхні ушкодження з’явились унаслідок будівництва. Близько половини із них спричинені аномаліями росту дерев, і, відповідно, для того, щоб дерева могли краще рости та розвиватись, їх потрібно було затерти”, — розповіла начальниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова.

Експерти запевняють, що завдяки сприятливому клімату та молодому віку, всі дерева, незважаючи на ушкодження, продовжуватимуть рости.

©Медіастар