Мільйонним пасажиром аеропорта “Львів” стала дитина

Аеропорт "Львів" прийняв мільйонного пасажира, яким стала маленький хлопчик. Про це повідомляється на офіційній сторінці аеропорту в facebook. 

Сьогодні, 7 липня, ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького" мав радісну оказію – послугами аеропорту скористався перший мільйон пасажирів. У порівнянні з минулим роком ця подія трапилась майже на два місяць скоріше. А загалом, аеропортом-мільйонником ДП МА "Львів" знову став ще два роки тому.

У 2017 році рубіж у перший мільйон подолано 1 грудня, а у 2018 році – 26 серпня.

Та цей рік став особливим, адже честь стати символічним героєм випала маленькому Максимку Захарії, який відправлявся разом з мамою і татом, Тетяною та Ігорем, у Краків рейсом авіакомпанії Ryanair.

Біля стійки реєстрації їх зустріли представники адміністрації летовища, привітали з цією символічною подією та вручили сувенірні подарунки від аеропорту й запросили очікувати літак у бізнес-зал для пасажирів міжнародних рейсів.

Сім’я Захаріїв виявилась нашими клієнтами аеропорту, до того ж сусідами летовища. Вони часті гості тут не лише з метою подорожі, але й на регулярних прогулянках. Тож, можна вважати, що Максимко виріс в просторі аеропорту і не випадково став сьогоднішнім героєм.

"Цього року ми вже вчетверте кудись вибираємось з нашого аеропорту. І чудово, що він розвивається. Минулого року ми летіли у Лондон чи не першим рейсом авіакомпанії Візейр і це було неймовірно, адже ми й не сподівались, що колись це буде можливо зробити зі Львова", – розповіла пані Тетяна.

Фото Юрія Танчина

©Status quo