Від сьогодні відновлюються роботи з капітального ремонту вул. Пластової

Відновлюються роботи з завершення капітального ремонту вул. Пластової. Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 8 липня, до 22.00 год. 30 грудня 2019 року, у зв’язку з ремонтними роботами, буде перекрито для руху транспорту вул. Пластову, на ділянці від вул. Богданівської до вул. Бескидської.

На час проведення ремонтних робіт об’їзд дороги здійснюватиметься відповідно до розробленої тимчасової схеми організації дорожнього руху.

Нагадаємо, за інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, цього року будуть завершені ремонтні роботи розпочаті у минулих роках на 8 об’єктах — це завершення робіт з будівництва гравійної дороги до мікрорайону «Білогорща», ремонт вул. Замарстинівської, ремонт вул. Пластової, ремонт вул. Зеленої (завершено), ремонт вул. Збиральної (завершено), ремонт вул. Пулюя-Трускавецька, ремонт вул. Зимновідська-Станційна, та ремонт вул. Городоцька, 166.

Капітальний ремонт вул. Пластової проводиться на ділянці від вул. Богданівської до вул. Бескидської. Загальна довжина дороги, яку ремонтують, — 1194 м.

Роботи розпочалися минулого року, та були призупинені через необхідність докорегування проекту. Проект пройшов повторну експертизу Державним підприємством «Спеціалізована державна експертна — центральна служба української державної будівельної експертизи» ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області від 21 березня 2019р. № 14−0319−19, з загальною кошторисною вартістю 55,3 млн. грн.

Переможцем тендерних торгів стало ТзОВ «НВП Шляхбуд». З ними ЛКП «Львівавтодор» уклало договір у травні 2019 р. Термін виконання робіт 4 місяці від надання дозволу на виконання робіт. Загальна кошторисна вартість на виконання будівельних робіт складає 27,3 млн. грн. з ПДВ”, — повідомив Олексій Хміль, прес-секретар ЛКП «Львівавтодор».

©Медіастар