У Львові прокладуть нову тролейбусну лінію

По вул. Миколайчука до Голосківського кладовища прокладуть тролейбусну лінію. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Роботи з ремонту вул. Миколайчука — від вул. Пилипа Орлика до в'їзду на Голосківський цвинтар  розпочалися минулого тижня. У межах ремонтних робіт на вул. Миколайчука передбачена реконструкція усіх інженерних мереж, облаштування нового дорожнього покриття та прокладання тролейбусної лінії до кладовища.

Роботи виконує підрядна організація — ПрАТ "Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління № 1". Так, підрядник 27 липня приступив до облаштування будівельного майданчика, виконання підготовчих робіт для влаштування корита під дорожнє полотно та будівництва інженерних мереж. На час ремонтних робіт перекрито рух транспорту на вул. Миколайчука, на ділянці від вул. Миколайчука, 15а до вул. Миколайчука, 30.

"Загальна довжина дороги, яку буде облаштовано, — 1,6 км. По всій довжині дороги будуть прокладені інженерні комунікації — це дощова каналізація, водовідведення, водопровід. Проектом також передбачені хідники вздовж дороги, дві зупинки громадського транспорту, а вкінці розворотне кільце для тролейбуса, адже тут заплановано продовження тролейбусної лінії. Зокрема більше 20 млн грн від загальної вартості проекту передбачено на встановлення контактної мережі, тягових підстанцій для забезпечення курсування тролейбуса. Однак, оскільки ми плануємо придбати тролейбуси з автономним ходом, то можливо частину дороги, від теперішньої кінцевої зупинки і до кладовища, тролейбус курсуватиме на автономному ході. А за ці кошти облаштуємо парковку для машин, які приїжджатимуть на кладовище. Зокрема сьогодні я запропонував біля кладовища облаштувати зупинку для машин, якої немає в проекті", — розповів Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань безпеки міста, в.о. заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.

За його словами, загальна вартість робіт — 93 млн грн. Наразі на цей рік передбачено лише 10 млн грн. За ці кошти цьогоріч заплановано прокласти 400 м колектора і 240 м дороги накрити першим шаром асфальту. Завершення робіт заплановано в грудні 2020 року. Однак, якщо будуть сприятливі погодні умови і підрядник працюватимемо взимку, ремонт вул. Миколайчука зможуть закінчити швидше.

©Status quo