У Львові розробляють туристичний маршрут із Ченду (Китай)

Львів та Китай продовжують розширювати свої контакти у напрямі залучення туристів. Відтак, з 5 до 9 серпня у Львові з робочим візитом перебувають представники двох туроператорів Ченду — одного з найбільших міст Китаю. Вони відвідали місто у межах підписаного Меморандуму про побратимство та на запрошення управління туризму й управління інвестицій Львівської міської ради. До групи також долучився представник посольства КНР в Україні.
«У межах підписаного Меморандуму ми співпрацюємо з Ченду ще з 2017 року. Цьогоріч ми вже ознайомили їхніх туроператорів із історією Львова та його культурним життям, разом оглянули готелі для потенційних туристів, скуштували страви традиційної української та європейської кухні. Також їх дуже зацікавив медичний туризм. Вони не сподівалися, що в нас можна отримати такі послуги і що тут є таке обладнання. Китайські туристи переважно їдуть на лікування і медичний туризм до Японії, а це коштує шалених грошей. Тому, враховуючи наші ціни, навіть із перельотом їм це виходить дешевше», — розповіла працівниця управління інвестицій та проектів Львівської міської ради Ярина Сорока.

Наразі робоча група з питань співпраці Львова з містами КНР працює над розробкою туристичного маршруту між Львовом та Ченду.

Нагадаємо, після підписання Меморандуму про побратимство між містом Львовом (Львівською міською радою) та містом Ченду (Муніципалітетом міста Ченду; Китай) у травні 2017 року, Ярина Сорока з управління інвестицій і проектів Львівської міської ради стала учасницею Стипендіальної програми-обміну державних службовців міст-побратимів для навчання та участі у заходах, організованих муніципалітетом міста Ченду для вивчення китайської мови та налагодження нових зв’язків. Зараз Ярина Сорока курує співпрацю у межах проектів між університетами, музеями, бізнес-середовищем та меріями міст Ченду та Львова.

©Медіастар