Цієї суботу у Львові вдруге проведуть гонку з перешкодами Race Nation: буде незначне перекриття руху

Цієї суботи, 10 серпня, у Львові вдруге відбудеться гонка з перешкодами Race Nation. На території! FestRepublic та Високого замку близько 800 учасників будуть змагатись за медаль фінішера та долатимуть свою дистанцію із великою кількістю підготованих для них перешкод.

«Нам надзвичайно приємно, що вже вдруге у Львові буде такий важливий захід. Важливо, що ми розвиваємо такий стратегічно важливий аспект як спортивний туризм. Цього року зареєстровано більше учасників, ніж минулого року: івент росте. Я впевнений, що буде цікава траса.

Ми зі своєї сторони усіляко підтримуємо такі ініціативи. Дякуємо організаторам, що ми фактично вперше зустрілися два роки тому і обговорили таку можливість організувати «Гонку націй» у Львові. Тепер вона у нас. Ми хочемо, щоб цей етап став найуспішнішим і будемо все для цього робити”, — сказав Антон Нікулін, начальник управління молоді і спорту ЛМР.

Учасники можуть взяти участь у кількох категоріях на дистанціях у 3+ км та 5+ км. Всі охочі зможуть випробувати свої сили як в індивідуальних, так і в командних змаганнях:

Категорія Standart розрахована на новачків, які вперше хочуть спробувати взяти участь у змаганнях такого формату.
Категорія Elit більше підходить для учасників, які до того брали участь у забігах з перешкодами, або для тих, хто регулярно займається спортом та має хороший рівень фізичної підготовки. Саме перша десятка фінішерів чоловіків та жінок у категорії ELITE матиме змогу представляти нашу країну на чемпіонатах Європи та Світу із забігів із перешкодами.
Категорії Team та Team Elite — це чудова змога випробувати свої сили у командній грі.

«Це вже вдруге поспіль Львів приймає нашу «Гонку націй». Якщо минулого року було 500 учасників, то зараз зареєструвалося 780 учасників. Ми бачимо тенденцію у тому, що на 40% учасників стало більше. Це дуже приємно, тому що Львів — дуже цікавий. Наші учасники зі всієї країни приїжджають до Львова, бо тут дуже гарні краєвиди та маршрути, які прокладені через два парки: парк Знесіння та Високий замок. Наші учасники будуть підніматися на саму гору Високого замку і з неї спускатися. Дуже приємно, що цього року є команда від мерії і є команда від патрульної поліції міста Львова.

Приїжджають організатори з Білорусі, у яких команда з 8 людей. Також маємо дві заявки з Польщі і чотири з Молдовії. Більша частина учасників приїжджає з усієї країни. Минулого року була не така велика кількість учасників, бо ми проводили змагання вперше, але після того пішов позитивний відгук і всі збираються до Львова у суботу”, — розповів Олександр Доманчук, організатор львівського пробігу «Race Nation».

Учасників чекають:

1. Драйвова атмосфера спортивного фестивалю.

2. Професійні фото від найкращих репортажних фотографів України.

3. Медаль фінішера.

4. Формати участі для будь-якого рівня фізичної підготовки.

5. Безкоштовні роздягальня, душ та вбиральня на території стартового містечка, вода на фініші.

Зазначимо, що через проведення змагань, буде незначне перекриття руху на кількох вулицях.

Фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко
«У зв’язку з гонкою буде незначне перекриття руху та певні незручності для водіїв приватного транспорту. Буде перекрито вулицю Кривоноса на ділянці від вул. Гуцульської в напрямку парку Високий Замок. Також буде частково перекрито вулицю Опришківську, яка веде до вулиці Кривоноса. Що стосується громадського транспорту, то невеликих змін зазнає лише маршрут № 25», — зазначив Олег Партика, в. о. начальника управління транспорту ЛМР.

Додамо, що у день пробігу буде перекрито прохід на Високий Замок з 9:00 до 15:30 год. Усіх мешканців та гостей міста просять вибачити за незручності та, за можливості, оминати ділянки за маршрутом змагань.

Програма
7.30 Відкриття стартового містечка

9.00 Старт 3 км категорії Standart

9.30 Старт 3 км категорії Team

10.45 Старт 5 км категорії Elit

11.15 Старт 5 км категорії Team Elite

11.35 Старт 5 км категорії Team

12.00 Старт 5 км категорії Standart

13.00 Нагородження переможців

15.00 Закриття стартового містечка

Реєстрація та більш детальна інформація — за посиланням: https://www.racenation.ua/event/lviv-10−08−2019/

Детальніше про подію: https://www.racenation.ua

©Медіастар