У Стрийському районі жінка захворіла на лептоспіроз

Це небезпечне захворювання виявили у мешканки сіла Стрийського району, повідомляє ZAXID.NET.

У понеділок, 5 серпня, до Львівської обласної інфекційної лікарні госпіталізували 79-річну мешканку Стрийського району, в якої лікарі діагностували лептоспіроз. Стан жінки важкий, повідомила завідувачка діагностичного відділення лікарні Таміла Алексанян.

"Жінку госпіталізували в інфекційну лікарню у понеділок, 5 серпня, після обіду. Вона захворіла два тижні тому, але по допомогу до лікарів не зверталася. Її стан важкий, є ускладнення з боку нирок. Жінка в реанімації", – каже Таміла Алексанян.

Як повідомила в.о. заступника директора львівського обласного лабораторного центру Наталія Лозинська, пацієнтка живе у селі Стрийського району, має дві корови, господарство. Де могла заразитися лептоспірозом, жінка сказати не може. У неї була порізана рука і вона працювала у господарстві, допомагала синові заготовляти сіно. Хвора також розповіла, що їла немиті яблука.

Нагадаємо, у понеділок, 5 серпня, до реанімаційного відділення Львівської обласної інфекційної лікарні з лептоспірозом госпіталізували і 55-річного мешканця Старосамбірського району, у господарстві якого є гризуни.

Це вже дев’ятий випадок лептоспірозу на Львівщині цього року, один з яких – смертельний. У січні від лептоспірозу помер 54-річний львів’янин.

©Status quo