У центрі Львова створять коворкінг культури

Депутати Львівської міської ради на останньому засіданні сесії підтримали ухвалу "Про надання управлінню культури департаменту розвитку і оренду нежитлових приміщень на пл. Ринок, 21", де мають на меті створити коворкінг культури. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

44-ма голосами "за" було підтримано ухвалу "Про надання управлінню культури департаменту розвитку в оренду нежитлових приміщень на пл. Ринок, 21", де мають на меті створити коворкінг культури.

"Коворкінг — це в першу чергу спільнота цікавих, амбіційних людей, які діляться знаннями, мотивуючи один одного до продуктивної роботи. Коворкінги кидають виклик застарілій корпоративній культурі зі строгими дрес-кодами та виснажливою атмосферою. Культурний коворкінг — це креативний простір для роботи, який має більше можливостей для творчої реалізації резидентів, об’єднує людей для спілкування, навчання та творчої взаємодії", — пояснили в управлінні культури.

Водночас депутати не підтримали рішення про надання управлінню культури департаменту розвитку Львівської міської ради приміщення на пл. Ринок, 42, де планували створити муніципальний мистецький простір. Розгляд цього проекту ухвали перенесли.

За словами директорки департаменту розвитку мерії Наталії Бунди, ідея створення мистецького центру належить не управлінню культури, а митцям, художникам, літераторам, які тривалий час зверталися з проханням створити муніципальний мистецький простір у місті Львові.

Виставковий муніципальний простір — своєрідний мистецький майданчик без бар’єрів, де матимуть змогу представляти свої творчі концепції, мистецькі експерименти і виставкові проекти учасники і творці львівського мистецького середовища різних генерацій, стилістичних пошуків, стилістичних пошуків, прогресивних чи класичних арт-орієнтацій.

Обидва простори мали би бути облаштовані різними інклюзивними засобами, які дадуть можливість споживання мистецтва для людей з інвалідністю. Це мали б бути перші взірці такого досконалого мистецького простору у Львові.

©Status quo