Мерія нагадує, що сьогодні — останній день агітації кандидатів у депутати перед «днем тиші»

Сьогодні о 24.00 год. завершується передвиборна агітація кандидатів у народні депутати України на позачергових парламентських виборах. Тож завтра, 20 липня, заборонена будь-яка політична реклама чи передвиборна агітація на користь кандидатів. Львівська міська рада закликає усіх дотримуватись закону і припинити в цей день будь-яку агітацію, адже це загрожує знаттям кандидата з виборчих перегонів. Водночас місто, у межах своєї компетенції, повністю забезпечило проведення виборів — усі дільниці мають відповідне приміщення і обладнання, засоби зв’язку, транспорт тощо.

«Закликаємо усіх дотримуватися чинного законодавства. Завтра — останній день перед днем голосування, тож в цей день законом заборонена будь-яка політична реклама і будь-які агітаційні матеріали за кандидатів. Комунальні служби міста знімуть всю передвиборну агітацію — білборди, банери, вивіски тощо. Усіх кандидатів та їхніх довірених осіб, рекламорозповсюджувачів і усіх громадян міста закликаємо також познімати усі агітаційні матеріали на житлових будинках, фасадах, балконах, вітринах, на інших будівлях, оскільки це може загрожувати кандидату зняттям його кандидатури з виборчих перегонів. Принагідно нагадуємо, що реклама також заборонена і у засобах масової інформації», — повідомили в юридичному департаменті Львівської міської ради.

Нагадаємо, 21 липня відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України. Дільниці будуть відкриті з 8.00 до 20.00 год.

©Медіастар