Укргідрометцентр прогнозує істотне потепління через тиждень – з 26 квітня. Про це повідомив заступник директора гідрометцентру Анатолій Прокопенко на засіданні оперативного штабу ДСНС щодо ускладнення погодних умов.
За його словами, істотне потепління на всій території України очікується з 26 квітня, а до тих пір на країну чекає ще одне різке погіршення погоди.
“20-21 квітня ми знову очікуємо погіршення погодних умов у південних, центральних і східних областях. Дощ з мокрим снігом… Вітер 15-20 м/с. Збережуться заморозки. 22-25 квітня холодна погода збережеться”, – розповів Прокопенко.
Як повідомлялося, станом на ранок четверга в Україні через несприятливі погодні умови залишаються знеструмленими 505 населених пунктів.
Останньої доби в східних та південних регіонах України погіршилися погодні умови. В Запоріжжі, Харкові, Дніпрі випав сніг.