Максим Козицький зустрівся з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні

Мустафа Левент Більген уперше після свого призначення прибув з візитом у Львівську область.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Мустафою Левентом Більгеном.

«Дякую за ваш візит. Для нас честь приймати такого високоповажного гостя. Дякую у вашій особі Турецькій Республіці за допомогу, яку надаєте: і військову, і гуманітарну, а також за те, що турецький бізнес продовжує працювати в Україні і під час повномасштабного вторгнення. Дякую, що відстоюєте інтереси цивілізованого світу», — наголосив очільник області Максим Козицький.

«З першого дня перебування в Україні я почуваюсь, наче вдома. Ваша країна – чудова, наші серця разом з вами. Ми підтримуємо боротьбу і вашу хоробру позицію. Наші Президенти мають хорошу співпрацю і бачення щодо спільного майбутнього і ми багато працюємо в цьому напрямі», — підкреслив Мустафа Левент Більген.

Очільник області відмітив важливість українсько-турецької співпраці у сфері бізнесу та інвестицій.

«Я завжди кажу, що ми здобудемо перемогу, але не лише на фронті, а й в тилу — розвиваючи економіку та інвестуючи. Дякую турецьким підприємцям, які приїжджають в Україну, продовжують тут роботу. Ми дуже заохочуємо інвестування в нашу економіку і будемо робити все належне, щоб бізнес отримував тут достойні умови. Плануємо нарощувати співпрацю у торгівлі і залученні інвестицій», — додав Максим Козицький.

Начальник Львівської ОВА розповів також пану Послу, що станом на сьогодні на Львівщині зареєстровані понад 360 підприємств із турецькими інвестиціями.

«Окрім того, раніше ми активно співпрацювали з Турецькою Агенцією зі співробітництва та координації, завдяки цьому зокрема реконструювали приміщення пансіонату, де живуть люди старшого віку, встановили пандус у театрі імені Марії Заньковецької і закупили спецобладнання для сенсорної кімнати Львівського центру дитячої психологічної реабілітації. Сподіваюся, що з призначенням нового директора Агенції ми зможемо відновити активне співробітництво після дворічної перерви», — зазначив він.

Сторони зупинились і на питанні можливості відновлення авіасполучення.

Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Мустафа Левент Більген зазначив, що готовий лобіювати можливість відкриття Львівського аеропорту за умови, що наша протиповітряна оборона отримає достатнє підсилення для його безпечного функціонування.

©Медіастар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *