У Львові жінка намагалася з’їсти бюлетень

У Львові 94-річна жінка влаштувала чотиригодинний скандал на виборчій дільниці, бо не захотіла голосувати вдома. За цей час вона встигла проголосувати, заснути, а також порвати і спробувати з'їсти бюлетень, – повідомляє УНН з посиланням на повідомлення Комітет виборців України Львів в Facebook. 

"В ОВО №115, ДВК №461982 стався курйозний випадок під час голосування. Майже відразу після відкриття на дільницю прийшла 94-річна жінка, яка внесена в НСП (список виборців, які не здатні самостійно пересуватися) і повинна голосувати вдома. Не дивлячись на пояснення членів виборчої комісії, що вона повинна реалізувати свій вибір будинку, жінка в скандальній формі наполягала на тому, що хоче голосувати на дільниці", – йдеться в повідомленні.

Як повідомили в КВУ, після тривалих суперечок виборча комісія за згодою наявних на ділянці спостерігачів проголосувала і вирішила надати жінці право проголосувати на дільниці.

"Після видачі бюлетенів і їх заповнення жінка не захотіла кинути бюлетені в переносну урну, а тільки в стаціонарні скриньки, які члени виборчої комісії були змушені захищати. За допомогою працівників ЛКП виборча комісія повідомила про інцидент дітям 94-річної жінки. Поки діти жінки їхали на ділянку, 94-річний виборець заснув", – йдеться в повідомленні.

За даними КВУ, після приїзду дітей скандал продовжився і тривав сумарно майже 4 години (приблизно до 13.00.).

"Завершальний акорд обурення 94-річної жінки виявився в тому, що вона почала рвати і їсти свої бюлетені. Врятовані залишки бюлетенів були складені в пакет і будуть ідентифіковані дільничною виборчою комісією як зіпсовані", – додали в КВУ.

©Status quo