Тканинні маски з Кореї – кращий вибір для шкіри обличчя

Трохи більше року на європейському ринку серед б’юті-товарів з’явився унікальний продукт – тканинні маски для обличчя з Кореї. Вони дуже швидко набули неабиякої популярності серед покупців різного віку. Це зручні, прості в нанесенні і естетичні косметичні засоби, які виробляють приголомшливий ефект. Щоб переконатися в останньому, досить подивитися на корейських дівчат. У них по-справжньому ідеальна шкіра. Звичайно, не тому, що вони використовують такі маски, а тому, що ці кошти допомагають інший косметиці впливати повноцінно.

З цього причини корейські тканинні маски для обличчя придбали разючу популярність. Особливо вони подобаються молодим дівчатам, аматоркам робити Селфі з косметичними засобами на обличчі і викладати їх в соціальні мережі. При застосуванні такого складу, фотографії виходять дуже милим і симпатичним.

Особливості корейських тканинних масок: що вони з себе представляють

Маска, по суті, є звичайним тканинним листом, просоченою натуральної сироваткою. Примітно, що саме полотно складається тільки з природних волокон або гідрогелю. Від звичайного пастоподібного складу цей відрізняється тим, що забезпечує максимально щільний і міцний контакт з шкірних покривів, і зменшують кількість повітря, блокуючи можливість випарів. Так, вплив активних інгредієнтів косметичного засобу стає більш повноцінним.

Перед використанням маски необхідно ретельно очистити шкіру. Для цього можна використовувати засіб для зняття макіяжу, міцелярно воду або пінку. На обличчі засіб повинен триматися максимум півгодини, час можна скоротити і до 20 хвилин. Решта частини м’яко розподіляються по обличчю. Це робиться подушечками пальців, м’якими рухами.

Вперше вибрати таку маску непросто. У будь-якому магазині пропонується відразу кілька варіантів, всі вони відрізняються, і їх дуже багато. З іншого боку, будь-який такий засіб коштує недорого, тому кожен зможе вибрати те, що підходить найбільше. Але найкраще попередньо послухати або подивитися в інтернеті поради дерматологів. Наприклад, склад з гіалуроновою кислотою більше підходить для чутливої ​​і сухої шкіри. Якщо присутній акне, варто придбати маску, яка містить вітамін С.

Корейська косметика в Києві, як і в будь-якому іншому місті, продається в широкому асортименті.

©Голос Сокальщини