Літня відпустка на березі Азовського моря

З першими сонячними днями наші думки спрямовуються у напрямку моря. Завдяки своїй невеликій глибині, Азовське море швидко прогрівається і першим готове зустріти відпочиваючих, та протягом усього літа гарантувати незабутні розваги та комфорт. Як дістатися до головного курорту Азовського узбережжя, де весело та цікаво провести час.

Мандрівка до Бердянську

Шлях до моря можна подолати одним з варіантів: автомобільний транспорт, залізниця (в місті є ж/д станція), автобуси. Майже з кожного міста України здійснюються прямі рейси на Азов, так щоденний рейс, який виконує автобус Харків – Бердянськ https://servisbus.com.ua/avtobus-harkov-berdyansk/, дозволяє комфортно і легко подорожувати.

Обираючи житло, треба придивлятись не тільки до умов, в яких доведеться жити, а й району міста: від цього залежить, який пляж буде найближчим, та наскільки легко можна доїхати на інших частин міста та його головних інфраструктурних об’єктів. Також слід зауважити, що можна зупинитись не лише в самому місті, а й на Ближній, Середній та Дальній косі. На косах майже відсутні варіанти оренди житла у місцевих жителів, туристи можуть обрати номери на базах відпочинку, готелях та санаторіях. Залежно від місяця відпочинку, кількості відпочиваючих та умов змінюються і ціни.

Пляжів у Бердянську декілька, одним з самих часто відвідуваних вважається центральний пляж. Тут завжди багато відпочиваючих, але завдяки його великій площі, міста вистачає всім. Якщо хочете насолодитися справжньої природною красою азовської місцевості, необхідно дістатись до Дальньої коси: кришталево чисте море, тиша та природа.

Розваги

На залишаючи пляж можна орендувати катамарани, водні мотоцикли, парашути, або один з інших морських атракціонів. Якщо кожен з них вже випробуваний, можна йти далі: аквапарк “Мис Доброї Надії” (вартість входу всього кілька сотень гривень, а дітям віком до 3 років вхід безкоштовний) – розваг вистачить на цілий день: спуски, басейни, атракціони чекають на вас; дельфінарій “Немо” – шоу веселих дельфінів і морських котиків. Якщо є бажання відвідати нові місця, приєднуйтесь до екскурсій на Бердянську косу, Нижній Бердянський маяк, острови Великий і Малий Дзендзик (місця гніздування птахів). Також одними з улюблених місці місцевих та гостей міста є зоопарк “Сафарі”, кінно-спортивний клуб “Дика дивізія” – завжди цікаво.

Беззмінним супутником відпочинку у Бердянську є музика, вона лунає усюди з кафе та барів, на фестивалях, дискотеках та клубах. Найпопулярнішим, але не єдиним, на азовському узбережжі клубом є «РІО»: кращі DJ України і Європи, найактуальніші хіти та шоу програми.

©Голос Сокальщини